1. Dziś Msze św. w zwyczajnym czasie. Adoracja Najśw. Sakramentu
  • po prymarii zmiana tajemnic różańcowych
  • o 15.00 Msza św. wieczorowa, po Mszy św. spotkanie ze św. Mikołajem
  • zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi na Wschodzie.
  1. Wtorek – Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP.
  • Msze św. o 6.30, 8.00 i 16.30, Broniszów o 16.00. Serdecznie zapraszamy do licznego udziału we Mszy św.
  • Na Mszę św. o 16.30 zapraszamy dzieci kl. III przygotowujące się do I Komunii św. z rodzicami. Będzie poświęcenie i wręczenie medalików. Po Mszy sw. Będzie spotkania związane ze sprawami organizacyjnymi dotyczącymi I Komunii sw.
  1. Msze św. w tym tygodniu codziennie o 6.30 i 16.30 Roraty. Zapraszamy do liczniejszego udziału w Roratach.
  1. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:
  • Pn. – Św. Ambrożego
  1. W piątek spotkanie kandydatów do bierzmowania po Mszy św. wieczorowej
  1. Jak co roku są do nabycia świece na stół wigilijny, ofiara ze sprzedaży świec przeznaczona jest na pomoc dzieciom z biednych rodzin. Cena jednej świecy małej 5 zł, a dużej 12 zł.
  1. W przyszłą niedzielę Msze św. w zwyczajnym czasie
  1. Młodzież z KSM-u własnoręcznie zrobiła stroiki na stół wigilijny. Można będzie je nabyć w niedzielę po Mszach św. Dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na działalność naszego oddziału KSM.
  1. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty rodzinom: Kucharska, Baran, Chamera, Rusin. Proszę następne rodziny o sprzątanie.