1. Dziś rozpoczynamy Tydzień modlitw o Jedność Chrześcijan
  • Msze św. w zwyczajnym czasie.

o 11.00 Msza św. szkolna

• o 15.00 Msza św. wieczorowa.
  1. Wtorek – Uroczystość Św. Józefa Sebastiana Pelczara – Głównego patrona naszej diecezji.
  • Msza św. o 6.30 i 17.00
  1. Msze św. w tym tygodniu codziennie o 6.30 i 17.00 wt., śr., i pt.
  • Środa – Nowenna do MBNP i Msza św.  o 17.00
  • Piątek – Nowenna do Miłosierdzia Bożego i Msza św.  o 17.00
  1. W piątek spotkanie kandydatów do Bierzmowania o 16.30
  1. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:
  • Czw. – Św. Agnieszki
  1. W Sobotę 23.01. spotkanie Akcji Katolickiej o 17.30
  1. W przyszłą niedzielę Msze św. w zwyczajnym czasie.
  • o 15.00 koncert kolęd w wykonaniu KSM z naszej parafii a po nim Msza św. wieczorowa. Serdecznie zapraszamy
  • W budynku OSP W Łączkach Kucharskich – Dzień Seniora o 17.00. Koło Gospodyń Wiejskich serdecznie zaprasza seniorów naszej parafii na to spotkanie.
  1. Zakończyliśmy Wizytę duszpasterską. Bóg zapłać za życzliwe przyjęcie i ofiary złożone przy tej okazji. Msza św. w int. wszystkich rodzin, które odwiedziliśmy po kolędzie będzie odprawiona we wtorek o 17.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  1. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty rodz.: Gredys, Roś, Gredys, Raś, Malska. Proszę nstępne rodziny o sprzątanie.