Get Adobe Flash player
[metaslider id=7438]

9 marca bieżącego roku w par. św. Bartłomieja Apostoła w Łączkach Kucharskich odbyło się spotkanie kandydatów do bierzmowania i rodziców z wizytatorem diecezjalnym ks. dr Janem Wolakiem – proboszczem strzyżowskiej fary.

Na spotkaniu obecni byli także ks. Dziekan dekanatu Wielopole Skrzyńskie – ks. Józef Kłosowski, ks. Proboszcz  i ks. Katecheta.

Spotkanie odbyło się w kościele i przebiegło w bardzo życzliwej i przyjaznej atmosferze. Kandydaci do bierzmowania mieli okazję podjąć dialog z ks. Wizytatorem, a następnie z ks. Dziekanem, odpowiadając na zadane im pytania, związane z sakramentem, który mają przyjąć, bądź z ich życiem chrześcijańskim.

Spotkaniu przysłuchiwali się rodzice kandydatów, którym przy tej okazji dziękujemy za obecność.

Zwieńczeniem spotkania było podpisanie wszystkim kandydatom indeksów, co było jednoznaczne z zaliczeniem egzaminu, dopuszczającego do bierzmowania.

Młodzież będzie mieć jeszcze trzy dni skupienia w ramach już bezpośredniego przygotowania do przyjęcia sakramentu bierzmowania.

Obejmijmy modlitwą naszych kandydatów, by Duch Święty, którego siedmiorakie dary mają wkrótce przyjąć napełnił ich umysły i serca.

Kilka zdjęć ze spotkania znajdziemy TUTAJ. Poniżej link do filmiku.

[embedyt] http://www.youtube.com/watch?v=OMCwZdK9Qvg[/embedyt]

Imieniny:
trwa inicjalizacja, prosze czekac...

Liturgia dnia