Znalezione obrazy dla zapytania Przypowieść o bogaczu i Łazarzu

1. Dziś Msze św. w zwyczajnym czasie.
  • o 16.00 Msza św. wieczorowa
  • składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Rzeszowie jako jesienna pomoc. Bóg zapłać.
  • spotkanie Akcji Katolickiej po Mszy św. wieczorowej
  1. Msze św. w tym tygodniu codziennie o 6.30 i o 18.00 śr. i pt., a w sob.o 17.00
  1. W Sob. – początek nabożeństw różańcowych o 17.00 i Msza św. Serdecznie wszystkich zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej. Br. o 17.00
  1. W sobotę nabożeństwo fatimskie o 17.00. Różaniec poprowadzi Róża Ojców Św. Józefa. Serdecznie zapraszamy.
  1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:
  • Wt. – Św. Wincentego A Paulo
  • Śr.- Św. Wacława
  • Czt. – Święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała
  • Pt. – Św. Hieronima
  • Sb. – Św. Teresy od Dzieciątka Jezus
  1. W przyszłą niedzielę Msze św. w zwyczajnym czasie.
  • po prymarii zmiana tajemnic różańcowych. Proszę przygotować liturgię.
  • o 15.00 Różaniec i Msza św. wieczorowa.
  1. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty rodz. Świętoń Wanda,  Świętoń Mieczysław, Kipa Marta, Kipa Krystyna, Kurnyta Jacek. Proszę następne rodz. o sprzątanie. Bóg zapłać też P. Janowi Mazur z Niedźwiady za piękne słoneczniki do dekoracji ołtarzy.
  2. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W dobrej prasie katolickiej przeczytamy : – w ,, Niedzieli ” – ,, Czy starość musi być smutna ? ” ; – w ,, Gościu N. ” – ,, Obrona Boga ” – czy umiemy przekonująco bronić naszej wiary ? oraz dodatek fabularny film na dvd ,, Bóg nie umarł ” ; – w ,, Źródle ” – ,, Pomoc z nieba ” – o aniołach stróżach. Zachęcam do oglądania TV Trwam i słuchania RM i radia ,,VIA” – mediów z wartościami.