Znalezione obrazy dla zapytania Wytrwałość w modlitwie

1. Dziś Msze św. w zwyczajnym czasie.
  • dziś 38 r. wyboru św. Jana Pawła II na Stolicę Piotrową
  • o 11.00 Msza św. szkolna
  • o 15.00 Różaniec i Msza św.
  • dziś liczenie wiernych.
  1. Msze św. w tym tygodniu o 6.30 i 17.00 Różaniec i Msza św.
  1. We wtorek o 9.00 ogólnoświatowa akcja „Milion dzieci modli się na różańcu”. Organizatorzy wzywają „gdziekolwiek jesteś podejmij modlitwę na różańcu  o jedność i pokój”
  1. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:
  • Pn. – Św. Ignacego Antiocheńskiego
  • Wt. – Święto Św. Łukasza Ewangelisty
  • Czt. – Św. Jana Kantego
  • Pt. – Bł. Jakuba Strzemie
  • Sb. – Św. Jana Pawła II
  1. W przyszłą niedzielę – rozpoczynamy Tydzień Misyjny. Msze św. w zwyczajnym czasie.
  • o 15. Różaniec i Msza św.
  • składka na misje.
  1. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny – proszę uporządkować groby. Wypominki można składać w zakrystii.
  1. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty rodzinom: Kopala, Kulig, Budzik, Kulig. Proszę następne o sprzątanie.
  1. W dobrej prasie katolickiej przeczytamy :

– w ,,Drodze ” – ,, Serce miłosierne ma odwagę ” – pap. Franciszek o miłosierdziu ; – we ,, Wzrastaniu ” – ,, Jak się twittuje z Panem Bogiem ”? ; – w ,, Niedzieli ” – ,, Nowe cuda za wstawiennictwem bł. ks. Jerzego Popiełuszki ” ; – w ,, Gościu N.

– ,, Wyszłam z dna piekła ” – by stać się apostołką Bożego Miłosierdzia – świadectwo ; – w ,,Źródle” – ,,Umiłowana papieska modlitwa ”- o św. Janie Pawle II orędowniku Różańca.