Znalezione obrazy dla zapytania 2 niedziela adwentu

1. Dziś Msze św. w zwyczajnym czasie. Adoracja Najśw. Sakramentu
  • po prymarii zmiana tajemnic różańcowych
  • o 15.00 Msza św. wieczorowa. Po Mszy św. spotkanie Akcji Katolickiej.
  • zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi na Wschodzie.
  1. Czwartek – Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze św. o 6.30, 8.00 i 16.30, Broniszów o 16.00. Serdecznie zapraszamy do licznego udziału we Mszy św.
  • Na Mszę św. o 16.30 zapraszamy dzieci kl. III przygotowujące się do I Komunii św. z rodzicami. Będzie poświęcenie i wręczenie medalików. Po Mszy św. będzie spotkania związane ze sprawami organizacyjnymi dotyczącymi I Komunii św.
  1. Msza św. w tym tygodniu codziennie o 6.30 i o 16.30 Roraty. Zapraszamy do liczniejszego udziału w Roratach.
  1. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:
  • Śr. – Św. Ambrożego
  1. W piątek spotkanie kandydatów do bierzmowania o 16.00
  1. Jak co roku są do nabycia świece na stół wigilijny, ofiara ze sprzedaży świec przeznaczona jest na pomoc dzieciom z biednych rodzin. Cena jednej świecy małej 5 zł, a dużej 12 zł.
  1. W przyszłą niedzielę Msze św. w zwyczajnym czasie
  1. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty rodzinom: Lis, Cielec, Przybyło, Kiebała. Proszę następne rodziny o sprzątanie.
  1. Dyrekcja Zespołu Szkół w Niedźwiadzie Dolnej informuje, że w sekretariacie szkoły są do odebrania decyzje stypendialne.
  2. W dobrej prasie katolickiej przeczytamy :
  • w ,,Niedzieli” – ,,Wstańcie przychodzi miłość” – adwentowe zamyślenia;
  • w ,,Gościu N.” – ,,Ukradli św. Mikołaja” – czy św. Mikołaja nie denerwują czerwone krasnale, które przywłaszczyły sobie jego imię i dobrą sławę?;
  • w ,,Źródle” – ,,Jezus jest Królem i Panem” – o uroczystościach w Łagiewnikach;
  • w ,,Naszej Arce” – o Matce Bożej Jazłowieckiej i Siostrach Niepokalankach