Get Adobe Flash player
Hasło Roku Duszpasterskiego 2018/2019

2

26 stycznia przedstawiciele naszego parafialnego odziału KSM-u wraz z ks. opiekunem uczestniczyli w diecezjalnym opłatku KSM. Nasze spotkanie rozpoczęliśmy Eucharystią, której przewodniczył i wygłosił kazanie pasterz naszej diecezji bp Jan Wątroba. Ks. Ordynariusz w kazaniu mówił, jak wielka jest rola ludzi młodych w dzisiejszym świecie, wskazał 5 kamieni, którymi jak Dawid, mamy walczyć przeciwko złu: Modlitwa różańcowa, Niedzielne pełne uczestnictwo w Eucharystii, Czytanie Słowa Bożego, systematyczna spowiedź i  praktykowanie postu. W drugiej części na auli Instytutu TP w Rzeszowie obejrzeliśmy jasełka przygotowane przez młodzież z Niedźwiady Górnej, a następnie za pośrednictwem internetu usłyszeliśmy pozdrowienia z Panamy, gdzie trwają Światowe Dni Młodzieży. Na zakończenie przygotowany był poczęstunek. W drodze powrotnej, aby upewnić się, że nikt nie wróci do domu głodny udaliśmy się na wspólną pizzę.  

Imieniny:
trwa inicjalizacja, prosze czekac...

Liturgia dnia

Zapisz się do naszego newslettera