Get Adobe Flash player
Hasło Roku Duszpasterskiego 2018/2019

Znalezione obrazy dla zapytania watykan

Termin: 28. 06. – 07. 07. 2019r.  Ilość dni: 10 dni

Dzień 1 – piątek – 28 czerwca

Godz. 16:15 – pakowanie bagaży przy kościele parafialnym w Łączkach Kucharskich. Msza Św. Przejazd nocny do Włoch.

Dzień 2 – sobota – 29 czerwca

Wizyta w Państwie San Marino, zwiedzanie miasta-państwa, przejazd na nocleg w okolicach Pesaro;

zakwaterowanie; obiadokolacja; nocleg.

Dzień 3 – niedziela – 30 czerwca

Śniadanie, pakowanie bagaży, wyjazd do Loreto (Sanktuarium MB Loretańskiej, Plac św. Jana Pawła II, Cmentarz Polskich Żołnierzy – modlitwa, zapalenie zniczy); Lanciano (Sanktuarium Cudu Eucharystycznego); wyjazd na nocleg do San Giovanni Rotondo; zakwaterowanie; obiadokolacja; nocleg.

Dzień 4 – poniedziałek – 1 lipca

Śniadanie, pakowanie bagaży, zwiedzanie San Giovanni Rotondo – miejsce kultu św. o. Pio – Stary Kościół, Nowa Bazylika, Muzeum św. o. Pio, miejsce otrzymania stygmatów, modlitwa przy relikwiach św. o. Pio (ciało zachowane od rozkładu); Góra św. Michała Archanioła – Sanktuarium, miejsce objawień, Grota św. Michała Archanioła; wyjazd w kierunku Neapolu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 5 – wtorek – 2 lipca

Śniadanie, pakowanie bagaży, Pompeje – sanktuarium MB Królowej Różańca Świętego (MB Pompejańska), widok na wulkan Wezuwiusz; przejazd do Neapolu; zwiedzanie miasta; kościół ks. Dolindo; przejazd na wzgórze Monte Cassino – wizyta na Cmentarzu Żołnierzy Polskich, modlitwa za Ojczyznę przy grobie gen. Andersa; przejazd na nocleg w okolice Rzymu; zakwaterowanie, obiadokolacja; nocleg.

Dzień 6 – środa – 3 lipca

Śniadanie, wyjazd do Watykanu; udział w Audiencji Generalnej z Ojcem Świętym Franciszkiem (jeśli Papież Franciszek będzie w Rzymie); zwiedzanie placu św. Piotra, Bazyliki św. Piotra, modlitwa w kaplicy św. Sebastiana przy relikwiach św. Jana Pawła II, Groty Watykańskie (miejsce pochówku papieży); Zamek Anioła; bazylika św. Jana na Lateranie, Bazylika Santa Maria Maggiore; powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 7 – czwartek – 4 lipca

Śniadanie, wyjazd do Rzymu, Rzym starożytny, , Koloseum (zwiedzanie z zewnątrz), spacer do słynnej fontanny Di Trevi, Piazza Navona, Pantheon, Schody Hiszpańskie, Forum Romanum, Piazza di Spagna, Bazylika św. Pawła za Murami,  powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 8 – piątek – 5 lipca

Śniadanie, pakowanie bagaży, wyjazd do Cascia (Sanktuarium św. Rity); Asyż (Bazylika św. Franciszka, Modlitwa przy grobie św. Franciszka, Kościół św. Klary, Sanktuarium MB Anielskiej); przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 9 – sobota – 6 lipca

Śniadanie, pakowanie bagaży, wyjazd do Padwy (Bazylika św. Antoniego); Wenecja (Plac św. Marka, Bazylika św. Marka, Most Westchnień, spacer,); przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 10 – niedziela – 7 lipca

Śniadanie, pakowanie bagaży, wyjazd do Austrii, Wzgórze Kahlenberg we Wiedniu; miejsce modlitwy Króla Jana III Sobieskiego przed Odsieczą Wiedeńską; wyjazd do Polski. Powrót w godzinach wieczornych.

Organizator zapewnia: – autokar z klimatyzacją, video, barkiem (kawa i herbata gratis), – noclegi w hotelach klasy turystycznej (pokoje z łazienkami 2, 3 os.) – wyżywienie 2 razy dziennie – śniadania i obiadokolacje (od kolacji drugiego dnia do śniadania w ostatnim dniu) – obsługę pilota na całej trasie wraz z systemem Tourguide (pilot kieruje grupą i oprowadza po zwiedzanych obiektach tam gdzie jest to możliwe) – opiekę księdza – ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków i chorób przewlekłych.

Kosz wyjazdu: 770 zł + 375 euro

Zapisy z wpłatą zaliczki 300 zł do 15 kwietnia. Przy zapisie należy podać podstawowe dane.

Zapisy u ks. Mariusza.

Imieniny:
trwa inicjalizacja, prosze czekac...

Liturgia dnia

Zapisz się do naszego newslettera