Get Adobe Flash player
Hasło Roku Duszpasterskiego 2018/2019

W dniach od 6 do 10 marca w naszej wspólnocie parafialnej przeżywaliśmy rekolekcje wielkopostne. W tym roku Słowo Boże głosił nam ks. Jakub Nagi, doktorant z Torunia. Zwykle naszemu życiu towarzyszy nieustanny bieg i gonitwa za sprawami codziennymi. Coraz częściej na wszystko brakuje nam czasu. Człowiek potrzebuje na chwilę zatrzymać się, nabrać sił na dalszą część trudnego życia. Rekolekcje dały nam taką możliwość. Były one ogromnym wsparciem duchowym dla nas zabieganych ludzi. – Rekolekcje to czas, w którym mogliśmy się zatrzymać, zwolnić tempo, zastanowić się nad tym, co tak naprawdę jest w naszym życiu najważniejsze, co jest jego celem.To okres, który służył odnowie duchowej i pogłębieniu naszej wiary. Rekolekcje uczyły nas, jak z dystansem spojrzeć na własne życie. 

Imieniny:
trwa inicjalizacja, prosze czekac...

Liturgia dnia

Zapisz się do naszego newslettera