Godzina Łaski dla świata – która przypada 8 grudnia w Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny.

Dzień ten łączy się z objawieniami Maryi – to 8 grudnia 1947 roku w Montichiari we Włoszech Maryja powiedziała:

Życzę sobie, aby każdego roku 8 grudnia, a południe obchodzono Godzinę Łaski dla całego świata. Dzięki modlitwie w tej godzinie, ześlę wiele łask dla duszy i ciała. Będą masowe nawrócenia. Dusze zatwardziałe i zimne jak marmur poruszone będą łaską Bożą i znów staną się wierne i miłujące Boga. Jest moim życzeniem Abt ta godzina była rozpowszechniana. Wkrótce ludzie poznają wielkość tej Godziny Łaski.

Jeśli ktoś nie może w tym czasie przyjść do kościoła, niech modli się w domu.

Jak godnie przeżyć Godzinę Łaski?

– Jeżeli to możliwe, módl się w kościele od 12.00 – 13.00

– Zacznij modlitwę od wzbudzenia w sobie nadziei na spełnienie słów Maryi,

która obiecała skruszyć serca zatwardziałych grzeszników

– Módl się szczególnie za kapłanów, także tych, którzy porzucili kościół, bo to

o nich szczególnie Maryja prosi w objawieniach w Fontanelle

– Proś z wiarą o łaskę nawrócenia dla zatwardziałych grzeszników

– Zachęcaj do tego nabożeństwa inne osoby.

Zapraszamy do modlitwy w naszym kościele – 8 grudnia 2022 od 12.00-13.00                                                                                 Duszpasterze.