1. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy ADWENTczas przygotowania do świąt Bożego Narodzenia, a także czas oczekiwania na powtórne przyjście Chrystusa przy końcu świata. Przeżywajmy ten czas w radości i modlitewnym skupieniu, a szczególnie w trzeźwości.

Rozpoczynamy również dziś nowy rok duszpasterski, którego hasłem jest: „Nowe życie w Chrystusie”

– Msze św. dziś w zwyczajnym czasie

– o 15.00 Msza św. wieczorowa.

1. RORATY codziennie o 16.30. Serdecznie wszystkich zapraszamy, szczególnie dzieci z lampionami. Msze św. codziennie o 6.30 i 16.30.
  1. W tym tygodniu wypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi codziennie od 16.30 a w piątek od 16.00.

Odwiedziny chorych w piątek od 8.30. Ks. Bogusław – od 9.00

– Czwartek – Godzina święta od 16.00. Adorację poprowadzi Róża MB Wspomożycielki

1. W przyszłą niedzielę Msze św. w zwyczajnym czasie.

– po prymarii zmiana tajemnic różańcowych. Proszę przygotować liturgię.

1. W przyszłą niedzielę w całej Polsce przed kościołami będzie przeprowadzona zbiórka do puszek na pomoc kościołowi na Wschodzie. Proszę Panie z Caritas o przeprowadzenie tej zbiórki.
  1. Chrzty w tym miesiącu będą 26. 12. – Św. Szczepana o 13.00
  1. Opłatki na stół wigilijny można nabyć w zakrystii. Ofiara złożona przy tej okazji przeznaczona jest jako wynagrodzenie za całoroczną pracę pana Organisty i Kościelnego. Bardzo proszę o życzliwe potraktowanie tej prośby.
  2. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty. Proszę następne rodziny o sprzątanie.
  3. W niedzielę 6 grudnia po zakończonej Mszy św., która będzie o godz. 15.00 zapraszamy do naszego kościoła ministrantów, koło misyjne i grzeczne dzieci na spotkanie ze św. Mikołajem. Prezenty dla grzecznych dzieci prosimy składać w tym samym dniu, w zakrystii w godzinach 14.00 -15.00.