Get Adobe Flash player
[metaslider id=7438]

15 lutego 2016 r. odbyły się w Wielopolu rozgrywki w piłce halowej dla ministrantów ze szkół podstawowych i gimnazjum.

Rozgrywki zgromadziły LSO z kilku parafii naszego dekanatu. Chociaż walka była zacięta udało się zdobyć trzecie miejsce w kategorii szkół podstawowych. Z trudem zdobyty puchar (po rzutach karnych) stanął dumnie w zakrystii naszego parafialnego kościoła. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku nasi ministranci staną na najwyższym stopniu podium i wezmą udział w dalszych rozgrywkach już na szczeblu diecezjalnym.

P.S. Przy tej okazji serdeczne podziękowania dla wszystkich rodziców, którzy swoimi pojazdami zawieźli naszych ministrantów na turniej do Wielopola.

Opiekun LSO – ks. Bogusław

Zdjęcia z turnieju ministranckiego w Wielopolu można obejrzeć TUTAJ

Filmik

[embedyt] http://www.youtube.com/watch?v=kA32SGLTA6I[/embedyt]

Więcej filmów znajdziemy TUTAJ

 

Imieniny:
trwa inicjalizacja, prosze czekac...

Liturgia dnia