Znalezione obrazy dla zapytania Ufność w Opatrzność Bożą

1. Dziś Msze św. w zwyczajnym czasie.
  • o 15.00 Msza św. wieczorowa.
  • składka na ogrzewanie i ubezpieczenie kościoła. Bóg zapłać.
  1. W Środę – Popielec – rozpoczynamy 40-to dniowy okres Wielkiego Postu, w którym przygotowujemy się przez modlitwę, pokutne uczynki i czynną miłość bliźniego do Świąt Zmartwychwstania Pańskiego.
  • Bierzmy chętnie i licznie udział w nabożeństwach Drogi Krzyżowej – Czt. dla dzieci o 16.00; Pt. dla wszystkich o 16.30 oraz Gorzkich Żalach – Ndz. o 15.00. Za udział w tych nabożeństwach można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  • W Środę Popielcową obowiązuje post ścisły (ilościowy i jakościowy)
  • Msze św. o 7.00, 9.00 i 17.00. Broniszów o 16.00.
  1. Od środy do I Ndz. W. Postu wypadają kwartalne dni modlitwy o ducha pokuty.
  1. Msze św. w tym tygodniu codziennie o 6.30 i – Czwartek – Droga Krzyżowa dla dzieci i Msza św. o 16.00 – Piątek – Droga Krzyżowa dla wszystkich i Msza św. o 16.30
  1. W tym tygodniu wypada I Czwt., pt. i sob. miesiąca.
  • okazja do spowiedzi od Środy pół godz. przed Mszą św.
  • odwiedziny chorych w piątek od 8.30. Ks. Bogusław od 9.00
  1. W Sobotę – Święto Św. Kazimierza Królewicza. W tym dniu swoje imieniny obchodzi Ks. Kazimierz – otoczmy Go naszą modlitwą.
  1. W przyszłą niedzielę Msze św. w zwyczajnym czasie
  • po prymarii zmiana tajemnic różańcowych. Proszę przygotować liturgię
  • o 15.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym i Msza św. Serdecznie wszystkich zapraszamy. Kandydaci do Bierzmowania obowiązkowo.
  1. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty rodz.: Kukla, Glinka, Tęczar Maria, Tęczar Justyna. Proszę następne rodz. o sprzątanie.