1. Dziś Msze św. w zwyczajnym czasie. Adoracja Najśw. Sakramentu.
  • po prymarii zmiana tajemnic różańcowych
  • o 15.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym i Msza św. Serdecznie wszystkich zapraszamy.
  • W Broniszowie – Gorzkie Żale po Mszy św. o 9.45
  1. Msze św. w tym tygodniu codziennie o 6.30 oraz
  • Środa – Nowenna do MBNP i Msza św. o 17.00
  • Czt. – Droga Krzyżowa dla dzieci i Msza św. o 16.30
  • Pt. – Droga Krzyżowa dla wszystkich i Msza św. o 16.30. Drogę Krzyżową przygotuje i poprowadzi Akcja Katolicka.
  • Kandydatów do Bierzmowania zapraszamy na Drogę Krzyżową i Mszę św. po której będzie krótkie spotkanie.
  1. W przyszłą niedzielę Msze św. w zwyczajnym czasie
  • o 11.00 Msza św. z udzieleniem Sakr. Chrztu
  • o 15.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym i Msza św. Kandydaci do Bierzmowania przychodzą z rodzicami na Gorzkie Żale, ponieważ na Mszy św. po Gorzkich Żalach poświęcenie i nałożenie krzyża.
  • zbiórka do puszek – kościół na misjach
  1. Jak co roku w W. Poście do nabycia baranki na stół wielkanocny – ofiara 4 zł. Ofiary te przeznaczone są dla dzieci z biednych rodzin.
  2. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty rodz.: Laska, Zapał, Misiura, Laska, Duda, Świniuch. Proszę o sprzątanie rodz. z Krzemienicy.