Znalezione obrazy dla zapytania Jeśli kto chce pójść za Mną, niech się zaprze samego siebie

1. Dziś Msze św. w zwyczajnym czasie.
  • po prymarii zmiana tajemnic różańcowych
  • o 16.00 Msza św. wieczorowa
  • przed kościołem zbiórka do puszek dla poszkodowanych przez wichury.
  1. Msze św. w tym tygodniu codziennie o 6.30 i 18.00 śr., czw. i pt.
  • Poniedziałek – rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego. Msza św. na rozpoczęcie o 8.00 w kościele parafialnym, a w Broniszowie w kaplicy o 9.00
  • Środa – Nowenna do MBNP i Msza św. o 18.00
  • Piątek – Nowenna do Miłosierdzia Bożego i Msza św.  o 18.00
  1. W tym tygodniu wypada I Czw. miesiąca – Godzina święta o 17.00.
  • Adoracje prowadzą kandydaci do bierzmowania wraz z rodzicami. Zapraszamy wszystkich do wspólnej Adoracji.
  1. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:
  • piątek – Święto Narodzenia NMP – Msze św. o 6.30 i 18.00. Poświęcenie ziarna.
  • Po Mszach św. Akt poświęcenia Parafii i Rodzin Niepokalanemu Sercu Maryi.
  • Zachęcamy także rodziny, by dokonały tego aktu poświęcenia o godz. 21.00 w czasie Apelu Jasnogórskiego w domach. Tekst aktu jest na stoliku obok gazet – można zabrać do domu.
  1. W przyszłą niedzielę Msze św. w zwyczajnym czasie.
  • o 11.00 Msza św. Chrzcielna
  • o 16.00 Msza św. wieczorowa
  • Pielgrzymka do Zawady – wyjście spod kościoła o 8.00

1. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty rodz.: Świderska, Łoch, Wójcik, Tokarska. Proszę następne rodz. o sprzątanie.
  2. Koło Misyjne zaprasza dzieci klas 2-6 na pierwsze spotkanie po wakacjach, które odbędzie się w sobotę 9 września o godz. 9.00 w salce katechetycznej.