Znalezione obrazy dla zapytania matka boża różańcowa fatimska

1. Dziś Msze św. w zwyczajnym czasie.
  • po prymarii zmiana tajemnic różańcowych
  • o 15.00 Nabożeństwo różańcowe i Msza św. Zapraszamy wszystkich, a szczególnie dzieci z kl. III z rodzicami. Poświęcenie i wręczenie różańca
  1. Nabożeństwa różańcowe w tym tygodniu o 17.00. Serdecznie zapraszamy.
  1. Msze św. w tym tygodniu codziennie o 6.30 i 17.00
  1. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:
  • Pn. – Wsp. Aniołów Stróżów
  • Śr. – Św. Franciszka z Asyżu
  • Czt. – Św. Faustyny Kowalskiej
  • Sb. – Najśw. Maryi Panny Różańcowej
  1. W tym tygodniu wypada I czw. , pt. i sob. miesiąca. Okazja do spowiedzi codziennie od 16.30 a w piątek od 16.00
  • we czw. – Godzina święta od 16.30. Proszę Różę św. Elżbiety o przygotowanie i prowadzenia Adoracji.
  • odwiedziny chorych w piątek od 8.30
  1. Pierwsza Sobota miesiąca. Msze św. o 6.30 i 17.00.
  • o 17.00 Msza św. z kazaniem i nabożeństwo fatimskie. Różaniec proszę by poprowadziła Róża Ojców św. Jana Pawła II
  • w sobotę też odbędzie się ogólnopolska akcja modlitewna „Różaniec do granic”. Włączmy się duchowo  w to wydarzenie – (transmisja telewizyjna TVP Info i TRWAM)
  1. W przyszłą niedzielę w całej Polsce obchodzony jest Dzień Papieski
  • zbiórka do puszek przed kościołem – pomoc dla uzdolnionej młodzieży z ubogich rodzin.
  • o 11.00 Msza św. z udzieleniem Sakr. Chrztu
  • o 15.00 Różaniec i Msza św.
  1. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty rodz.: Kopala, Mądro, Rachwał, Laska. Proszę następne rodz. o sprzątanie.