1. Dziś Msze św. w zwyczajnym czasie.
  • o 11.00 Msza św. szkolna
  • o 15.00  Msza św. wieczorowa
  1. Msze sw. w tym tygodniu codziennie o 6.30 i 17.00 śro. i pt.
  • Środa – Nowenna do MBNP i Msza św. o 17.00
  • Piątek – Nowenna do Miłosierdzia Bożego i Msza św. o 17.00
  1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:
  • Śr. – Św. Franciszka Salezego
  • Czt. – Święto Nawrócenia Św. Pawla Ap. i zakończenie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  • Pt. – Św. Tymoteusza i Tytusa
  1. W przyszłą niedzielę Msze św. w zwyczajnym czasie.
  • o 15.00 Msza św. wieczorowa
  1. W przyszłą niedzielę jest obchodzony Światowy Dzień Trędowatych.Fundacja Follereau prowadzi wioski i szpitale dla trędowatych będące pod opieką misjonarzy. Zapraszamy do wsparcia modlitewnego i materialnego misjonarzy pracujących na co dzień wśród chorych na trąd. Dzieci z koła misyjnego będą zbierać ofiary na ten cel do puszek w przyszłą niedzielę po Mszach św. Prosimy o wsparcie tej inicjatywy.
  1. Zakończyliśmy Wizytę duszpasterską. Bóg zapłać za życzliwe przyjęcie i ofiary złożone przy tej okazji. Msza św. w int. wszystkich rodzin, które odwiedziliśmy po kolędzie będzie odprawiona w środę o 17.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy. Również Pan Organista i Pan Kościelny składają podziękowanie za ofiary złożone przy opłatkach. Bóg zapłać.
  2. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty rodz.: Królikowska, Marć, Grabowy, Depowski, Trałka, Proszę następne rodz. o sprzątanie.
  3. Za tydzień po Mszach świętych będą w zakrystii do nabycia płyty DVD z tegorocznego Orszaku Trzech Króli w Wielopolu Skrzyńskim.