Nowy rok szkolny oznacza że po wakacyjnej przerwie ruszamy z duszpasterstwami działającymi przy naszej parafii. W czwartek Liturgiczna Służba Ołtarza miała swoje pierwsze spotkanie, na którym ustaliliśmy nowy grafik służeń na dni powszednie oraz niedziele, zaś Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży spotyka się co tydzień w piątek po Mszy Świętej.

Ważnym dniem dla naszej młodzieży był dzień 18 września, kiedy to w liturgii kościoła czciliśmy Św. Stanisława Kostkę, patrona dzieci i młodzieży. Tego dnia uczciliśmy naszego patrona czytając w kościele czytania mszalne, a także animując śpiew w czasie Mszy Świętej.

Nowy rok duszpasterski to także nowe wyzwania i zmiany personalne. Nowym prezesem KSM-u została Karolina Bereś, która zastąpiła Natalię Więcek. Za ministrantów niezmiennie odpowiada an. Bartłomiej Dziedzic. Mamy nadzieję, że posługa młodych dla naszych parafian przyniesie błogosławione owoce.