1. Dziś wspominamy Rocznicę poświęcenia naszego kościoła
  • Msze św. w zwyczajnym czasie
  • o 15.00 Różaniec i Msza św.
  1. Jutro zakończenie nabożeństw różańcowych o 17.00 i Msza św.
  • dzieci przynoszą plansze z naklejkami
  • spowiedź od 16.00
  1. We Wtorek – Uroczystość Wszystkich Świętych – Msze św. o 7.00, 8.45, 11.00, po południu o 14.00. Po Mszy św. o 14,00 Nieszpory z kazaniem i procesja na cmentarz. Od popołudnia Wszystkich Świętych i w Dzień Zaduszny można zyskać odpust zupełny. Od 1-8.11. można zyskać odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza i modlitwę za zmarłych. W Broniszowie Msza św. o 9.45.

Okoliczności i warunki umożliwiające uzyskanie odpustu w najbliższych dniach:

Wierni, którzy w dniach 1-8 listopada nawiedzą kościół, kaplicę lub cmentarz i pomodlą się za zmarłych mogą dla nich uzyskać odpust zupełny.

W pozostałe dni listopada, a więc 9-30 odpust cząstkowy. Jednego dnia można uzyskać tylko jeden odpust.

Warunki zyskiwania odpustów:

– Wykluczenie wszelkiego przywiązania do jakiegokolwiek grzechu, nawet powszedniego (jeżeli jest brak pełnej dyspozycji wykluczenia upodobania do jakiegokolwiek grzechu, odpust będzie tylko cząstkowy)

– Spowiedź sakramentalna lub bycie w stanie łaski uświęcającej

– Przyjęcie Komunii Świętej

– Odmówienie Ojcze nasz…. Wierzę… i dowolnej modlitwy w intencjach Ojca Świętego.

1. W Środę – Dzień Zaduszny – Msze św. o 7.00, 9.00 i 16.00 pół godziny. Przed Mszą św. wypominki. Po Mszy św. o 9.00 procesja na cmentarz. W Broniszowie  Msza św. o 15.00.
  1. W tym tygodniu wypada I Czw., Pt. i Sob. miesiąca. Okazja do spowiedzi od 16.30.
  • Czw. – Godzina Święta. Proszę o prowadzenie Godz. św. Róże Św. Rity
  • odwiedziny chorych w piątek od 8.30. ks. Bogusław od 9.00.
  • od Czwartku – codziennie Różaniec z wypominkami o 16.30.
  1. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:
  • Śr. – Wszystkich wiernych zmarłych
  • Pt. Św. Karola Boromeusza
  1. W przyszłą niedzielę Msze św. w zwyczajnym czasie.
  • po prymarii zmiana tajemnic różańcowych. Proszę przygotować liturgię
  • o 15.00  Różaniec z wypominkami i Msza św.
  1. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty rodz. Mytych, Kolebuk, Łoch. Proszę następne rodz. o sprzątanie. U młodzieży z naszego KSM-u bedzie można jeszcze jutro nabyć znicze i wkłady do zniczy. Dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na działanie naszego oddziału KSM.
  1. W dobrej prasie katolickiej przeczytamy :
  • w ,, Drodze ” – ,, Co wiemy o niewidzialnym świecie ? ”;
  • w ,, Niedzieli ” – ,,Wspominamy żywych – nie umarłych ”;
  • w ,, Gościu N. ” – ,,Mazdą do nieba ”
  • w ,,Źródle” – ,, Wiara czyni cuda ” – o cudownym uzdrowieniu dziecka z wady serca